Sesje muzyczne w dniach 01-05 sierpnia 2013 r.

W dniach od 1 do 5 sierpnia odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu "Polsko-słowackie warsztaty w muzyce bez granic ". W ramach spotkania odbyły się 5-cio dniowe sesje muzyczne, w których uczestniczyło 18 osób w tym muzycy z Polski i Słowacji. Sesje były przeprowadzone pod nadzorem eksperta muzycznego odpowiedzialnego za warsztaty, nadzór artystyczny oraz aranżacje powstałych utworów. Kolejne planowane warsztaty odbęda się w miesiącu wrześniu.

W dniach od 1 do 5 sierpnia obbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu "Polsko-słowackie warsztaty w muzyce bez granic ". W ramach spotkania odbyły się 5-cio dniowe sesje muzyczne, w których uczestniczyło 18 osób w tym muzycy z Polski i Słowacji. Sesje były przeprowadzone pod nadzorem eksperta muzycznego odpowiedzialnego za warsztaty, nadzór artystyczny oraz aranżacje powstałych utworów. Kolejne planowane warsztaty odbęda się w miesiącu wrześniu.