Album uczestników warsztatów

W listopadzie 2013 r. ukazał się album zawierający 60 prac uczestników warsztatów fotograficznych.

Album zawiera 60 najlepszych prac, wybranych spośród ok 3000 zdjęć, uczestników warsztatów w ramach projektu "Po obu stronach Karpat. Cykl warsztatów młodzieży polskiej i słowackiej" Z pośród tych prac komisja wyróżniła 20, które zostały nagrodzone. Warsztaty odbyły sie na Słowacji. Presov, Spisskie Podhradie, Levoca, Besenova, Tatranska Kotlina, Poprad, Keźmarok, Presov, Spisska Nova Ves, Stara Lubovna, Rakusy, Demanovska Jaskinia, to tylko nieliczne z miejsc, które w miesiącach od marca do października 2013 r. odwiedziło 33 uczestników projektu. Album podzielono na 4 grupy tematyczne: Człowiek, Pejzaż, Architektura i Inspiracje.

Album obsahuje 60 najlepších prác vybraných z približne 3000 obrázkov, účastníkmi projektu "Po oboch stranách Karpát. Cyklus workshopov pre poľskú a slovenskú mládež" Uprostred týchto prác výboru vybral 20, ktoré boli udelené. Vorkshop bol na slovenskom. Prešov, Spišske Podhradie, Levoča, Bešeňová Tatranská Kotlina, Poprad a Kežmarok, Prešov, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa Rakúsy, Demänovská Jaskyňa Svobody sú len niektoré z miest, ktorá v mesiacoch od marca do októbra roku 2013 navštívil 33 účastníkov. Album je rozdelené do štyroch tematických skupín: Človek, krajina, architektúra a inšpirácie.